دپارتمان زبان انگلیسی فرهیختگان دانشگاه در سال 1382 با نظارت و برنامه ریزی اساتید برجسته دانشگاه تهران و با بکار گیری جدیدترین شیوه های تدریس، به روزترین مواد آموزشی و بهره مندی از پیشرفته ترین تکنولوژی های آموزشی تاسیس شده است.
به پاس ارج گذاردن به مقام زن ایرانی ، موزه ملی گوشه‌ای از حضورشگفتی آفرین و خستگی ناپذیر زنان را در طول تاریخ به نمایش گذاشته است.
گلناز کشاورز / کارشناس ارشد پژوهش هنر
موزه هنرهای معاصر تهران / 17 خرداد 1389
http://news.aruna.ir
وقتی یک معمار ریسک می کند
به نقل از سایت همشهری آنلاین
باوجود انتشار اخبار فراوان پیرامون سرقت مجسمه های پایتخت در روزهای اخیر و اعلام پیگیری نهادهای انتظامی، سارقان همچنان با خیالی آسوده به سراغ مجسمه ها می روند و آنها را سرقت می کنند.
دومین همایش ملی بهسازی و بازآفرینی بافت‏های تاریخی، فرسوده شهری و سکونت‏گاه‏های غیررسمی، در تالار حافظ شهر شیراز با حضور علی نیکزاد وزیر مسکن و شهرسازی و جمعی از مسئولان برگزار شد.
اکسپوی شانگهای چین یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های جهانی است که نمادی از پیشرفت‌های هریک از کشورهای دعوت شده به آن مطرح می‌شود و از این جهت باید کاری خاص در آن ارایه گردد.
چرا سوداگران املاک، بر طبل اعطاي وام خريد مسکن مي‌کوبند؟ جنبش عدالتخواه دانشجويي در خصوص آن‌چه تحركات اخير سوداگران در بازار مسكن خوانده بياينه‌اي صادر كرد. ‏
طرح این سردر که بهمن ماه افتتاح میشود درسال 1386 در فراخوانی از سوي اين دانشگاه به مسابقه گذاشته شد و پس از ارائه طرح‌های گوناگون و داوری هیئت داوران، طرح آقای مهندس رضا عبادی رجلی و خانم مهندس سارا مجدی به عنوان نماد برگزیده شد.
حل مشکل بافت فرسوده نیازمند نگاه سیستمی و مدیریت قوی و ماندگار است که با منطق درست تصمیمگیری کند و لذا شهرداری نوسازی بافتهای فرسوده را با اقدامات عجولانه و غیر کارشناسی نمی پذیرد.