كدخبر: ۲۲۹
تاريخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۸۸ - ۱۲:۰۵
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
نقدی بر طرح جامع تهران
گزارش پنجمين كارگاه نقد طرح جامع تهران : «اهداف طرح»
اين کارگاه به توضيحات و پاسخ‌هاي آقاي مهندس حبيب‌اللهيان به نقد‌هاي طرح شده درباره اهداف اختصاص داده شده است.
ايسنا: از استادان گرامي كه از دانشكده‌هاي معماري و شهرسازي دانشگاه‌هاي مختلف تهران، دعوت ما را براي حضور دراين نشست پذيرفتند، كمال تشكر و سپاسگزاري را داريم، همين‌طور از آقاي مهندس حبيب‌اللهيان، رئیس نهاد تهيه‌كننده طرح جامع تهران كه دعوت ايسنا را براي پاسخ‌گويي و توضيح به افكار عمومي درباره ديدگاه‌ها و نقدهايي كه استادان محترم در جلسات پيشين طرح كرده‌اند پذيرفتند.

چنانكه استحضار داريد در نشست‌هاي پيشين، فرآيند و سازمان تهيه‌كننده طرح و روش‌شناسي طرح مورد بحث قرار گرفت. در ادامه، بررسي محتواي طرح را آغاز كرديم و از آن‌جايي كه براي ارزيابي دقيق و علمي محتواي اين طرح، قبل از هر چيز نيازمند بررسي اهداف هستيم، در نشست پيشين به بررسي اهداف طرح جامع تهران پرداختيم. قرار بر اين بود كه در اين جلسه ضمن ادامه گفت و گو درباره هدف‌هاي اين طرح، بررسي راهبرد‌ها را نيز آغاز كنيم، ا

ما با توجه به اين‌كه اين اولين جلسه‌اي است كه در خدمت جناب ‌آقاي مهندس حبيب‌اللهيان هستيم و با توجه به اهميت فصل هدف در اين طرح، از استادان محترم اجازه مي‌خواهم اين جلسه را به توضيحات و پاسخ‌هاي آقاي مهندس حبيب‌اللهيان به نقد‌هاي طرح شده درباره اهداف اختصاص دهيم. به همين دليل از استادان گرامي تقاضا مي‌كنم ابتدا خلاصه‌اي از نقد‌هاي طرح شده در نشست پيشين را مطرح كنند و پس از‌ آن براي شنيدن توضيحات آقاي مهندس حبيب‌اللهيان در اين باره در خدمت ايشان باشيم.

نیاز به اصلاح اهداف...


فایل کامل مطلب را به پیوست دریافت نمایید.
http://nazaronline.ir/fa/pages/doc.php?cid=3
* نام:
ايميل:
* نظر: