كدخبر: ۲۵۵۴
تاريخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۳:۲۳
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
حسن بیادی:
شورای شهر عرضه نظارت بر شهرداری را ندارد/نائب رئیس شورای شهر
نبود نظارت شورای شهر بر شهرداری نایب رئیس شورای شهر تهران را عصبانی کرد. حسن بیادی در جریان جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) شورای شهر به تندی به حوزه نظارت شورای شهر تاخت. او در ابتدا خطاب به همکاران‌اش گفت «ما که عرضه نظارت نداریم» و بعد کمی گفته خود را تلطیف کرد و نبود نظارت را به دلیل در دسترس نبودن وسایل نظارت دانست.
chn::نیمه‌تمام ماندن پروژه یادگار بهانه‌ای شد تا بیادی انتقادهای تند خود را روانه شهرداری کند. او در ابتدا از شهرداری خواست به ادامه ساخت این بزرگراه بپردازد و از بن‌بست خارج شود.نایب رئیس شورای شهر تهران گفت این بزرگراه سال گذشته «با هر زوری بود» افتتاح شد اما عاقبت‌ به خیر نشد چرا که با وجود چند نفر کشته و زخمی در راه ساخت آن شهرداری ادامه ساخت این بزرگراه را به شوخی گرفته و این پروژه نیمه تمام باقی ماند.

در بودجه سال 92 تنها 35 میلیارد تومان برای این پروژه پیش‌بینی شده است. این رقم به نظر بیادی «وحشتناک» است. او مدعی شد که شهرداری حتی با این بودجه هم برنامه‌ای برای ساخت ادامه بزرگراه یادگار ندارد.به گفته او شهرداری درباره بزرگراه صیاد شیرازی هم این قول را داد و به آن عمل نکرد. در بزرگراه امام علی هم قرار بود بخشی از این مسیر دو طبقه احداث شود، اما این وعده هم عملی نشد.

حسن بیادی معتقد است شهرداری برای کاری که باید هشت ماه پیش انجام می‌داد، 35 میلیارد تومان دیگر در بودجه سال آینده پیش‌بینی کرده است. در اینجا بود که بیادی خشمگین شد و رو به همکاران‌اش کرد و گفت: ما هم که عرضه نظارت نداریم. البته وسیله نظارت نداریم و شهرداری هر کاری که دلش می‌خواهد، انجام می‌دهد.
* نام:
ايميل:
* نظر: