كدخبر: ۴۷۳
تاريخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۸۹ - ۲۳:۳۵
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
برگزاری مسابقه طراحی و معماری مجتمع فرهنگي – سينمائي شهرستان نوشهر
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرمانشهر شهرداري نوشهر در نظر دارد نسبت به برگزاري مسابقه طراحي پروژه مجتمع فرهنگي – سينمائي واقع در منطقه نمونه گردشگري اقدام نمايد .
برگزاری مسابقه طراحی و معماری مجتمع تجاری شهرستان نوشهر/فراخوان شماره (1)
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرمانشهر شهرداري نوشهر در نظر دارد نسبت به برگزاري مسابقه طراحي معماری پروژه مجتمع تجاري به مساحت يازده هزار مترمربع در ميدان همافران در زميني به مساحت 80/3392 مترمربع در سه طبقه رو و زيرزمين اقدام نمايد.

لذا بدينوسيله از كليه مهندسين مشاور معمار و شهرساز و مهندسين معمار و شركتهاي حقوقي طراحي ،دفاتر طراحي و مهندسين علاقمند دعوت مي شود در صورت تمايل به شركت در مسابقه حداكثر تا تاريخ20 مرداد 1389 نسبت به ارائه طرح پيشنهادي را به صورت پاكت پلمپ شده به دبيرخانه شهرداري نوشهر تحويل نمايند . برنامه فيزيكي: (سه طبقه شامل:)طبقه زير زمين: ( پاركينگ + انباري +تاسيسات) كلاً 80% مساحت زمينطبقه همكف: (تجاري + سرويس (راه پله،برق و آسانسور) كلاً 80% مساحت زمينطبقه اول: تجاري كلاً 80% مساحت زمين طبقه دوم: تجاري + ...

برگزاری مسابقه طراحی و معماری مجتمع فرهنگي – سينمائي شهرستان نوشهر/فراخوان شماره (2)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرمانشهر شهرداري نوشهر در نظر دارد نسبت به برگزاري مسابقه طراحي پروژه مجتمع فرهنگي – سينمائي واقع در منطقه نمونه گردشگري در زمینی به مساحت 10191 مترمربع با سطح اشغال 60% و به ارتفاع تقريبي 15 متر اقدام نمايد .

لذا بدينوسيله از كليه مهندسين مشاور معمار و شهرساز و مهندسين معمار و شركتهاي حقوقي طراحي ،دفاتر طراحي و مهندسين علاقمند دعوت مي شود در صورت تمايل به شركت در مسابقه حداكثر تا تاريخ 20مرداد 1389 نسبت به ارائه طرح پيشنهادي به صورت پاكت پلمپ شده به دبيرخانه شهرداري نوشهر تحويل نمايند . برنامه فيزيكي: مجموع مذكور شامل تالار چند منظوره با ظرفيت حداقل 2000 مترمربع، 2سالن سينما با ظرفيت حداكثر هر كدام 40 نفر ، مجموعه اقامتي ،تعدادي اماكن تجاري مورد نياز و ساير امكانات مورد نياز به مساحت سطح ...
* نام:
ايميل:
* نظر: