برنامه آتی نظرگاه
نشست "گردشگری مذهبی در ایران؛ ظرفیت ناشناخته | چهارشنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۳۹۸ | از ساعت ۱۶
شناسه خبر : 3126
  پرینتخانه » نوسازی شهری, اخبار, شهر تاریخ انتشار : ۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۰ | 529 بازدید | ارسال توسط :
در بازدید کمیسیون شهرسازی و معماری شورا مطرح شد:

از ساماندهی بازار سنگ فروشان پادگان کوهک تا اطراف حرم حضرت عبدالعظیم حسنی

در جلسه مشترک محمد سالاری با معاونت شهرسازی و معماری شهرداری و شهرداران و مسئولین مناطق 4، 14، 15 و 20 چالش های پروژه های شهری این مناطق بررسی شد.

به گزارش معاونت ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران جلسه بررسی و تصمیم گیری در خصوص مشکلات و چالش های حوزه شهرسازی و معماری و پروژه های شهری مناطق ۴، ۱۴، ۱۵ و ۲۰ برگزار شد. مشکلات و چالش های حوزه شهرسازی و معماری و پروژه های شهری مناطق ۴، ۱۴، ۱۵ و ۲۰ در جلسه مشترک محمد سالاری رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران با معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران و شهرداران و مسئولین مربوطه مناطق مذکور مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گرفت.

این جلسه در ادامه بازدیدهای میدانی رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران از سطح مناطق و احصاء برخی مسائل و مشکلات حوزه شهرسازی و معماری و پروژه های شهری سطح مناطق و لزوم طرح و بررسی آن ها در جلسه مشترک با معاونت و مسئولین مناطق مربوطه برگزار شد.

ساماندهی بازار سنگ فروشان پادگان کوهک و تخلفات ساختمانی و وضعیت بافت فرسوده محلات خاک سفید و شمیران نو (منطقه ۴)، طرح خیابان کرمان و ساماندهی محدوده بازار گل (منطقه ۱۴)، طرح محدوده اطراف امامزاده ملک خاتون، بازنگری در پهنه بندی محورهای محله کیانشهر، خیابان ذوالفقاری و شمال محور بعثت و بررسی املاک فریز شده محله رضویه به واسطه طرح های اجرایی (منطقه ۱۵)، طرح ساماندهی اطراف حرم حضرت عبدالعظیم حسنی، طرح پهنه تجارت  جهانی و همچنین بررسی طرح پهنه توریستی تاریخی و مذهبی (منطقه ۲۰) از جمله موضوعات مورد بررسی در جلسه مذکور بود.

| منبع خبر : شورای شهر تهران
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.