مقابله با فساد در شهرداری تهران، خواسته ای عملی یا آرزویی دست نیافتنی؟

سامانه شفافیت شهرداری تهران، بدون ایجاد تغییر در سیستم ها و تراکنش های مالی شهرداری، تنها با نمایش تمامی اطلاعات و اعداد و ارقام درآمدها، هزینه ها و بودجه های اختصاص یافته و به نوعی شفاف کردن کلیه حساب های شهرداری، زمینه نظارت همگانی و عمومی را ایجاد و شهروندان را به عنوان سازمان نظارت بر شهرداری معرفی می کند

تبعات انتخاب شهردار با منطق دوست داشتنی ترین دوست نداشتنی‌

دو واقعیت تلخ رانتی بودن اقتصاد و متفرق بودن مدیریت شهری، وسعت این آتش‌ را از جلسه تعیین شهردار، به سراسر عرصه‌های عملکردی مدیریت شهری در طول فعالیت می‌کشد.

برگزاری آزمون نظام مهندسی در مرداد ماه 1400 در بدترین شرایط کرونا در کشور

سالهاست که مباحث مقررات ملی ساختمان تغییر می کند، اما سازمان نظام مهندسی به جای به روز کردن دانش و تجربیات مهندسین، در پی جذب مهندسین پایه 3 جدید است

چشم انداز تهران؛ شهری ملی، شهر منطقه ای اسلامی، شهر فرا ملی

ماهیت پیچیده شهر، عدم قطعیت و ضرورت انعطاف برنامه در شرایط تحول سریع سیاسی و اقتصادی جامعه مبین ضرورت ارتقاء مرحله به مرحله جایگاه تهران در چشم انداز آن است.

متروی سرخه حصار و خجیر، آخرین ضربه دولت دوازدهم به شهر تهران

اگر دولت سیزدهم طرح متروی سرخه حصار و خجیر را نپذیرد متهم به ممانعت از ایجاد دسترسی برای پردیس بوده و در صورت اجرا نمره منفی بابت آسیب به پارک ملی خواهد گرفت.

دوقطبی باغ زیتون میثاق؛ محلی برای برگزاری رویدادی کشاورزی جمعی یا تجمع معتادان

حضور و مشارکت جمعی مردم محله باغ آذری به عنوان تکمیل کننده اقدام مدیریت شهری در ایجاد باغ زیتون میثاق می تواند در پالایش فضای آسیب دیده اثرگذار باشد.

صفحه 1 از 21 1 2 21

خوش آمدید!

وارد ناحیه کاربری خود شوید

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را برای بازنشانی رمز عبور خود وارد کنید.